?

אבקת עלי מורינגה

עץ  המורינגה, המכונה  גם  "עץ  הפלא", "עץ  החיים", "הנס  של  אלוהים", זכה  בכינויים  אלו  לא  בכדי. רבים  מאמינים, כי  עץ  המורינגה  הוא  ה"נדיב"  ביותר  בטבע, אבקת  עלי  המורינגה  מכילה מעל  ל-90  חומרים  מזינים, 46  נוגדי  חמצון  ובנוסף  גם  את  כל  חומצות  האמינו  החיוניות. 
קיימים  עשרה  זנים  של  צמח  המורינגה  כשאר  Moringa  Oleifare  הוא  המוכר  והנפוץ  מביניהם. המורינגה  זכתה  להערכה  רבה  בעולם  העתיק: הרומאים, היוונים  והמצרים  יצרו  שמן  מאכל מן  הזרעים  והשתמשו  בו  ליצירת  בשמים  ותחליבי  עור. עלי  המורינגה  אכילים  ונצרכים  ברחבי  מערב  אפריקה  וחלקים  של  אסיה. 

רכיבים: אבקת עלי מורינגה מגידול אורגני

כפית  אבקה (3  גרם) מכילה: 

רכיבים

כמות

אבקת  עלי  מורינגה (Moringa  Oleifera)  אשר  עשויה  להכיל  באופן  טבעי:

3000  מ"ג


   
הוראות  שימוש: כפית  אחת  ביום. 
ניתן  להוסיף   למרקים, סלטים, רטבים, דברי  מאפה, מחית  תפוחי  אדמה, משקאות  טבעיים (עדיף  קרים), אורז  מלא, ממרחים, תבשילים  וכו'. 

תכולה: 100  גרם 

כשר  פרווה  למהדרין 

                              

לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ