?

ביו פרנטל

מולטי ויטמין נוזלי ועשיר לנשים הרות, מיניקות או מתכננות הריון. מכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים, בריכוזים המותאמים במיוחד לדרישות הגוף בתקופה זו. כמו כן מכיל תמצית ג'ינג'ר.

תכולה:

רכיב כמות
בטא קרוטן 100 מק"ג
ויטמין B1 25 מ"ג
ויטמין B2 25 מ"ג
ויטמין B3 25 מ"ג
ויטמין B5 25 מ"ג
ויטמין B6 33 מ"ג
חומצה פולית 600 מק"ג
ויטמין B12 400 מק"ג
ביוטין 8.5 מק"ג
ויטמין C 100 מ"ג
ויטמין D3 400 יחב"ל
ויטמין E 50 יחב"ל
ברזל עדין
(ביסגליצינאט)
27 מ"ג
סידן
(ציטראט, גלוקונאט)
30 מ"ג
מגנזיום
(גלוקונאט)
13 מ"ג
אבץ
(גלוקונאט)
7 מ"ג
נחושת
(גלוקונאט)
1.2 מ"ג
מנגן
(סולפאט)
1.2 מ"ג
כרומיום
(פיקולינאט)
12 מק"ג
סלניום
(סודיום סלנייט)
25 מק"ג
כולין
(כלוריד)
5.6 מ"ג


לפורמולה הוספה תמצית ג'ינג'ר.

הוראות שימוש: יש למהול 10 מ"ל ביום בחצי כוס מים.
מינון יומי: 10 מ"ל.

תכולה: 300 מ"ל.

כשר פרווה למהדרין 
           


לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ