?

מיץ נוני אורגני

תערובת טבעית של פרי הנוני בתוספת תמציות פטל אדום ותפוחים.
מועשרת בפוליסכרידים ומהווה נוגד חמצון חזק. 
מיץ הנוני מכיל רכיבים רבים הכוללים ויטמינים, מינרלים ,חומצות אמינו, הורמונים ואנזימים חיוניים.
ללא צבעי מאכל וללא חומרי טעם מלאכותיים.

רכיבים:
מיץ פרי נוני אורגני (Morinda citrifolia) (90%), מחית פטל אורגני, תרכיז מיץ תפוחים אורגני, טעם פטל טבעי, חומצת לימון.


הוראות שימוש: 30 מ"ל ליום, עדיף בבוקר.
(אין לעבור על יותר מ 50 מ"ל ליום).

תכולה: 946 מ"ל

לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ