?

סאם אי

  • נגזרת חומצת האמינו מתיונין: S אדנוזיל L מתיונין (SAM-e) הינה רכיב הקיים באופן טבעי בכל תא בגוף, המשתתף בעשרות תהליכים ביוכימיים.
  • פורמולת SAM-e יציבה וזמינה ביולוגית
  • במינון אפקטיבי של 200 מ"ג
  • מופק מ D סולפאט טוסילאט (Didulfate Tosylate) להבטחת יציבותו של הרכיב
  • בציפוי אנטרי ייחודי
  • בשילוב ויטמין B6, B12 וחומצה פולית - קו פקטורים עיקריים של ה  SAM-e


הרכב הטבליה:

רכיב ריכוז
סאם-אי 200 מ"ג
ויטמין B6 2 מ"ג
חומצה פולית 200 מק"ג
ויטמין B12 50 מק"ג

הוראות שימוש: טבלית אחת ביום.

תכולה: 30 טבליותלתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ