?

סיטרינול קומפלקס

  • פיתוחה של פורמולה ייחודית זו (אשר נרשמה כפטנט) החל לאחר כ-12 שנות מחקר, במהלכן הוכחה כיעילה ובטוחה.
  • שילוב ייחודי בין מיצוי הדרים ופרי הדקל המכילים ביופלבנוואידים (מסוג Polymethoxylated: נובילטין (nobiletin) וטאנג'יריטין (tangeretin) וטוקוטריאנולים.
  • בנוסף משולבים בפורמולה: חומצה אלפא ליפואית, תמצית גדילן מצוי, כרומיום פיקולינאט ופוליקוזאנול.


הרכב הכמוסה:

רכיב ריכוז
סיטרינול® 150 מ"ג
אבקת גדילן מצוי
(מינימום 80% סילימרין)
50 מ"ג
חומצה אלפא-ליפואית 50 מ"ג
פוליקוסאנול
(מסוכר קנים)
10 מ"ג
כרומיום
(מכרומיום פיקולינאט)
60 מק"גהוראות שימוש: כמוסה אחת פעמיים ביום


תכולה: 60 כמוסות צמחיות

    


לתווית המוצר


למאמר:
היפרליפידמיה - רמות גבוהות של טריגליצרידים וכולסטרול

 

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ