?

פרוביוטי פאם

יותר מ- 50 זנים של חיידקים עשויים "לחיות" בואגינה של האישה, לקטובציליוס הוא הדומיננטי שבהם. ישנם גורמים רבים המשפיעים על  הרכב החיידקים בואגינה ועל מספרם, כגון: אנטיביוטיקה, מנפאוזה (תסמונת גיל המעבר), גלולות למניעת הריון, סוכרת ועוד. אצל אישה בגיל הפוריות החיידקים הפרוביוטיים מייצרים רכיבים שונים שמפחיתים את רמות ה- pH הוגינאלי, אשר מייצר סביבה עוינת יותר עבור החיידקים.
כאשר יורדת כמות החיידקים הלקטובציליים, רמות ה- pH  עולות וכך גדלה אוכלוסיית החיידקים הפתוגניים.
כל כמוסת פרוביוטי פאם מכילה 7 בליון חיידקים פרוביוטיים, בהרכב ייחודי של 10 זנים ובתוספת מצע FOS. 
 

תכולת הכמוסה:

רכיב כמות
לקטובצילוס אצידופילוס 2.5 ביליון
ל. ראמנוסוס 500 מיליון
ל. פלאנטרום 500 מיליון
ל. קאסי 500 מיליון
ל. בולגריקוס 500 מיליון
ל. סאליוואריוס 500 מיליון
ל. לאקטיס 500 מיליון
ב. ביפידום 500 מיליון
ב. בראווה 500 מיליון
ב. לונגום 500 מיליון
(FOS (Fructooligosaccharide 150 מ"ג


הוראות שימוש: 
בשלושת הימים הראשונים: 
כמוסה אחת בבוקר וכמוסה אחת בערב. 
לאחר מכן למניעה: כמוסה אחת ביום.

מידע על אלרגנים: עלול להכיל עקבות חלב.


תכולה: 60 כמוסות צמחיות

כשר חלבי (חלב נוכרי) בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון

לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ