?

קפה ירוק

פולי הקפה הירוק קיבלו לאחרונה תשומת לב מדעית רבה בכל הנוגע לטיפול בהשמנת יתר ובהפרעות מטבוליות. עיקר תשומת הלב נובעת מהימצאות החומצה הכלורוגנית בתוכם.

כמו כן מכילים פולי הקפה הירוק רכיבים כגון : קפאין, מינרלים, חומצות אמינו ופוליפנולים. צבעם ירוק, כיוון שלא עברו קלייה, (תהליך הקלייה משנה את צבע הפולים לחום וגורם להפחתת כמות החומצה הכלורוגנית שבתוכם). החומצה הכלורוגנית מקנה את הטעם המריר והעוקצני ומספקת את רוב התכונות והסגולות של פולי הקפה הירוק.
 

תכולת הכמוסה:

הרכיב כמות
תמצית קפה ירוק (Coffea arabica)
(45% חומצה כלורוגונית)
112 מ"ג


  

הוראות שימוש: 1 כמוסה ביום.
 

תכולה: 120 כמוסות צמחיות
 

כשר פרווה למהדרין 


למאמר:
האם תמצית פולי קפה ירוק עוזרים לירידה במשקל?


לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ