?

תה ירוק

התה הירוק הינו תה שעבר חמצון מינימאלי בתהליך עיבודו, על מנת לשמר את מרכיביו הפעילים והחשובים, הנקראים פלאבונואידים המקנים לצמח את צבעו הייחודי. הפלאבונואידים של עלי התה שייכים למשפחת הקטכינים (Catechins) והחשוב שבהם הוא Epigallocatechin Gallate ובקיצור EGCG זהו נוגד חמצון חזק ורבות מתכונותיו של התה מיוחסות לו.
 

תכולת הכמוסה:
 

רכיבים כמות
תמצית תקנית תה ירוק
(Camellia sinensis) (עלים)
255 מ"ג
אבקת עלי תה ירוק
(Camellia sinensis)
150 מ"ג

הוראות שימוש: כמוסה אחת, 1-3 פעמים ביום עם כוס מים, כחצי שעה לפני הארוחה. 
 

תכולה: 60 כמוסות צמחיות.
 

כשר פרווה למהדרין 
             

למאמרים:
תה ירוק עשוי לעזור לבריאות של תאים בחולים עם תסמונת מטבולית

עיקרי סקירה: יתרון השימוש בתה הירוק במצבים של יתר לחץ דם וכולסטרול


לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ