?

תמצית אל.אקס קר

תמצית צמחי מרפא ופירות יבשים, להקלה ולשחרור.
ללא תופעות לוואי, אינו ממכר ואינו מכיל סנה.


תכולת התמצית:

צמח שם בוטני
אלואה  Aloe ferox
שומר Foeniculum vulgare
שזיפים Prunus domestica
תאנים Ficus carica
הוראות שימוש: 
למהול 30-50 טיפות בחצי כוס מים או משקה מועדף אחר.
ניתן ליטול 1-3 פעמים ביום, לפי הצורך, רצוי לפני הארוחה.
עדיף להתחיל בנטילה של מנה אחת ביום עפ"י המינון המומלץ, (30-50 טיפות), לפני השינה.
לנער לפני השימוש.

תכולה: 50 מ"ל

כשר פרווה למהדרין
   


למאמר:
עצירות: כל הסיבות והטיפולים שיעלימו

 

לתווית המוצר

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ