?

תמצית סטיביה

מקורו של צמח הסטיביה (Stevia rebaudiana) הוא בדרום אמריקה, בעיקר ברזיל ופרגוואי. עליו שנקראים "העשב המתוק", שימשו את השבטים המקומיים להמתקה ולתיבול המזון במשך מאות בשנים.
לצמח הסטיביה מתיקות גבוהה פי 300 משל הסוכר, אולם מבנהו המולקולארי שונה לחלוטין, לכן אינו מעלה רמות סוכר בדם ואינו תורם קלוריות. 
מהווה אלטרנטיבה טבעית ובטוחה הן לסוכר והן לממתיקים מלאכותיים.

תכולה:
מים, אלכוהול, תמצית סטיביה (Stevia rebaudiana) מיובשת.הוראות שימוש: להוסיף 6-10 טיפות לפי הצורך.
לנער היטב לפני השימוש.

תכולה: 100 מ"ל

כשר פרווה למהדרין

 

לתווית המוצר
 

כל המידע המוצג באתר זה מקורו במחקרים, כתבות, דעות ומאמרים ,שפורסמו במקורות מידע אינטרנטיים ואחרים. המידע מכיל מלל על מוצרים המיוצרים עבור חברת מרשל ומשווקים על ידה. כל מוצרי מרשל, על מותגיה, אינם מוגדרים כתרופות, אלא כתוספי תזונה המאושרים ליבוא או לייצור ע"י הרשות המוסמכת. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה כלשהי, אם קיימת.
כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י רשות מוסמכת כלשהי. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי שבכל המידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול ובכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

ייתכן שהמידע המופיע בכל אחד מדפי המוצר שבאתר זה , יהיה שונה מזה הרשום על גבי אריזתו של המוצר, או על גבי התווית המודבקת עליו. בכל מקרה, ייחשב  כנכון אך ורק המידע המופיע על גבי תווית המוצר ו/או על גבי אריזתו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ