?


קצת עלינו

Nutri Care הינו מותג הבית שלנו ומושא גאוותנו. המוצר הראשון של Nutri Care הונח על המדף בשנת 1996. ככל שחלפו השנים – נוספו לו עשרות רבות של מוצרים, בכ- 15 קטגוריות שונות ומגוונות.

חלקם של מוצרי Nutri Care מיובאים מרחבי העולם (בעיקר מארה"ב) וחלקם מיוצרים בישראל. כל המוצרים מיוצרים תחת תקני הייצור וניהול האיכות  המחמירים GMP (תנאי ייצור נאותים - Good Manufacturing Practice) ו- ISO (ארגון התקנים הבינלאומי International - Standards Organization).

מוצרי Nutri Care, כ- 130 במספר, מבוססי מדע ופעילותם מגובה במאמרים ובמחקרים. חלק לא מבוטל מתוכם – ייחודי ויצירתי, ללא מתחרים בשוק.

ענף תוספי התזונה, ובכלל זה Nutri Care, נמצא לאחרונה תחת עינו הפקוחה לרווחה של "האח הגדול". הרגולציה במדינת ישראל הגבירה את פעילותה והניחה ביתר שאת את ידה הכבדה על הענף כולו. כולנו נדרשים כיום להקפיד בקלה כחמורה, בעיקר באותו איסור, אשר על פיו: "לא ייחס אדם בדרך פרסומת כלשהי, סגולת ריפוי למצרך מזון, בין אם הוא מכיל ויטמינים או מינרלים ובין שאינו מכיל ויטמינים או מינרלים, ולא יפרסם כי צריכתו ע"י אדם, עשויה לרפא מחלה כלשהי או למנעה".

לפיכך האתר מכיל מידע טכני עבור כל מוצר ומוצר ומידע מקצועי וכללי רב, אשר תוכלו להיעזר בו ולמצוא בו תועלת רבה. 

לגולשים באתר

כל מוצרי מרשל, על מותגיה השונים, אינם תרופות אלא תוספי תזונה המאושרים ע"י משרד הבריאות ליבוא או לייצור. למען הגילוי הנאות מובהר בזאת ,כי האישור שניתן הוא לבטיחות השימוש ברכיבי המוצר בלבד, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא, הנוגעים למטרות השימוש במוצר, או להתוויה רפואית כלשהי, במידה שקיימת.כל הנאמר במסגרת האתר לא נבדק וממילא לא אושר ע"י משרד הבריאות. חברת מרשל מבקשת להדגיש באופן חד משמעי, שבמידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן, הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ