?

שמן בוראז'
כמרכיב מרכזי בטיפול טבעי במחלות עור

מחלות עור הן מהנפוצות והשכיחות ביותר בחברה שלנו, הן לא פוסחות על אף שכבת גיל, גזע, מין או מגזר. כבר בתינוקות אפשר לראות סימנים קלים וקשים של מחלות עור, וכשזה נוגע לקבוצות גיל רגישות הרפואה המשלימה יכולה לתת מענה מתאים לבעיה. 

למחלות העור השונות יש טיפולים שונים ומגוונים שמציע שוק הרפואה. חשוב לדעת ולהכיר שיש מגוון שיטות טיפול למחלות עור והאפשרויות הן רבות. בשנים האחרונות עולה יותר יותר המודעות לשיטות הטיפול הטבעיות. אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, אורטיקריה הן לא רק צירופי אותיות שקשה לבטא, הן מחלות עור נפוצות באוכלוסייה והן לא היחידות. 

אטופיק דרמטיטיס, למשל, או בשמה המוכר: האסטמה של העור, היא דלקת עור כרונית המלווה בסימפטומים של פריחה אדומה, יובש וגרד טורדני הפוגע באיכות חייהם של הסובלים ממנה.

דלקת העור מופיעה אצל בני כל הגילאים והמינים, ואף תינוקות רכים סובלים מהתופעה ולכן הורים רבים מחפשים עבורם טיפול, כדי להקל על מצבם. אם אתם מחפשים פיתרון למחלות העור השונות ולאטופיק דרמטיטיס בפרט, יש לכם יותר אפשרויות טיפול ממה שהרפואה המודרנית מציעה, הטיפול הטבעי. רפואת עור משלימה מציעה טיפול המסייע בהחלמה ושיקום העור בדרכים טובות ובטוחות, ללא תופעות לוואי, המקל על ההתפרצות, מונע התלקחויות עוריות בעתיד ואף מחזק את המערכת החיסונית.

אז מה כולל הטיפול הטבעי?

הטיפול במחלות עור ברפואת עור טבעית ושלימה כולל מספר מרכיבים שכולם חשובים להצלחתו: טיפול בדיקור, טיפול בצמחי מרפא, משחות חיצניות וטבעיות וטיפול בתזונה. אחד מן המרכיבים היותר מסיעיים הם המשחות החיצוניות. זו שיטת טיפול קלה, נוחה ויעילה גם לילדים וגם למבוגרים, המשחות הטבעיות מכילות הרכב צמחים המעודד שיקום והתחדשות של רקמות העור הפגוע, אינן בעלות תופעות לוואי והן לא כוללות סטרואידים. הן בטוחות לשימוש אף בקרב תינוקות. מוצר נהדר ומועיל לטיפול במחלות עור הוא שמן הזיפן.

השמן מכיל 22% חומצה שומנית GLA, לטיפול בעור יבש ומבוגר. שומר על לחות העור, בעל פעולה אנטי דלקתית, יעיל בטיפול בדלקות פרקים, אקזמות, אטופיק דרמטיטיס ומחלות אוטו אימוניות. במשך מאות בשנים נעשה שימוש עממי רחב בשמן, בעיקר בזכות ריכוז גבוה של חומצת שומן מסוג גאמא לינולנית (G.L.A) המאפיין אותו. חומצה גאמא לינולנית הינה חומר דמוי הורמון (פרוסטגלנדין) הממלא תפקיד חיוני במגוון תהליכים.


כמו שמן הזיפן שמסייע משמעותית לטיפול באוטופיק דרמטיטיס, מחלת עור מיני רבות שגורמת לסובלים ממנה להתפרצות פריחה במקומות שונים בעור, קפלי מרפקים וברכיים, לחיים, צוואר וקרקפת- ישנן תרופות רבות ברפואה הטבעית שעוזרות ומקלות לסובלים ממחלות עור.

בפעם הבאה שאובחנתם עם אטופיק דרמטיטיס, או שאתם חווים גרד, פריחה או סימנים מחשידים למחלת עור, בדקו את אפשרויות הטיפול שמציעה לכם הרפואה המשלימה הטבעית, תופתעו לגלות שיש הרבה קסם בטיפול הטבעי והרבה ריפוי. רק בריאות לכולם!

תוספי תזונה נוספים שבשימש תדיר במחלות עור דלקתיות: אומגה 3 מדגים וכורכומין איכותי. 

נכתב ע"י אמיר קלי. מומחה ברפואת עור משלימה. 

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ